Seka Haber Künye

Seka Medya Mart 2017 yılında darıca merkezli olarak kurulmuş ve yoğun olarak medya üzerine çalışma yapmış bir kuruluştur.

17 Nisan 2017 tarihinde günlük gazete yayınına başlayan Seka Haber gazetesini bünyesinde barındıran kuruluş, ilerleyen tarihte basılı yayın yapmayı bırakarak internet üzerinden yayınına devam etmiştir.

2017 yılının sonlarına doğru televizyon kurmak için çalışmalarına başlayan Seka Medya 2018 yılı içerisinde çeşitli büyük organizasyonlarda prodüksiyon işlerini yaparak gücüne güç katmış ve bölgede bu sektörde tek olduğunu göstermiştir.

2018'in son ayı olan 28 aralık ta Seka TV yayın hayatına başlamış ve hali hazırda bir çok program ve programcıyı bünyesinde bulunduran televizyon bölgesinde ve ülkemizde en büyük internet televizyonu olma hedefindedir.

Bünyesine katacağı canlı yayın aracı ile gücüne güç katacak olan Seka TV tam donanımlı canlı yayın aracının çalışmalarına başlamış ve ulusal düzeyde bir araç yapmak için tüm ar-ge çalışmalarını tamamlamıştır.

Seka Medya, televizyon sektöründe kullanılan yazılımları da bünyesinde geliştirerek bu sektörde öncü olma hedeflerinde bir adım önde bulunmaktadır.