Geçtiğimiz Çarşamba günü İzmit’de Yeni Cuma Cami arkasında bulunan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından konulan Kocaelispor bilbordunu kırarak zarar veren şahsın tespitine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde, olayı F.B. isimli şahsın gerçekleştirdiği tespit edilmiş ve şahıs dün yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheli şahsın Kocaeli Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri tamamlandıktan sonra bugün mahkemeye sevk edildi.