Ülkü Ocakları Gebze Başkanı Murat Çoban Ramazan Ay'ı münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Ülkü Ocakları Gebze Bşakanı Murat Çoban; ''İslam âlemi mübarek Ramazan-ı Şerifi idrak etmenin heyecanını yaşıyor. Bu mübarek ayın, mü’minler için çok ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Müslümanların nefislerini terbiye etmesi, günahlardan yüz çevirmesi, dayanışma ve yardımlaşmanın artması açısından son derece verimli bir ay olan Ramazan-ı Şerif’in, Türk-İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.'' Şeklinde mesaj yayınladı.